Referencje

Współpracujemy z przedsiębiorcami i organizacjami, małymi, średnimi i dużymi firmami, którzy decydują się na nasze usługi ze względu na kompleksowość, indywidualne podejście do klienta, profesjonalizm i skuteczność. Potwierdzeniem tego są wystawione przez naszych klientów referencje stanowiące najlepsze i najbardziej wiarygodne potwierdzenie naszych kompetencji i umiejętności.

Opinie naszych klientów

Joanna, Właścicielka biura podróży

Współpracuję z biurem rachunkowym pani Anety od początku istnienia mojej firmy. Biuro świadczy dla mojego biura usługi księgowe, kadrowe oraz rozliczenia z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. Usługi te świadczone są na najwyższym poziomie. Nieocenioną pomocą było doradztwo Pani Anety z zakresu zakładania działalności gospodarczej oraz w pozyskaniu środków z funduszy unijnych. Na podstawie swoich doświadczeń ze współpracy z firmą Pani Anety z przyjemnością mogę rekomendować oferowane przez jej biuro usługi innym firmom.

Beata

Mam przyjemność współpracować z biurem rachunkowym Pani Anety Habas od początku mojej działalności na rynku, czyli od października 2012 r.

Biuro świadczy dla mojej Firmy usługi kadrowe, jak również prowadzi rozliczenia z ZUSem, Urzędem Skarbowym, które naszym zdaniem świadczone są na najwyższym poziomie.

Współpraca przebiega bardzo pozytywnie z czego jestem niezmiernie zadowolona i z całym przekonanie rekomenduję to Biuro jako godnego zaufania partnera.